Vyléčila si rakovinu konopným výtažkem

5 612 -počet zobrazení článku (od 5.10.2013)

Jižní Čechy, 18. ledna 2010
Paní Jitka P. žije v jižních Čechách. V červnu loňského roku jí byla odhalena rakovina kůže s vnitřními metastázemi ve velmi pokročilém stádiu. Po měsíční léčebné kůře na konopném výtažku ji lékaři v Českých Budějovicích operovali. Po následných testech jí oznámili, že je zdravá. Rakovina již nebyla zhoubná. Její situace před užíváním konopí však byla kritická. Jitka během měsíce spotřebovala osm gramů výtažku. V braní hodlá rozhodně pokračovat, akorát ho prý půl roku od uzdravení neměla. Trvalo dlouho, než se odhodlala jít s pravdou ven.

„Já jsem to nejdřív nechtěla nikomu říct, protože si chráním soukromí. Nepsala jsem do žádných novin, ani nic podobného. Ale pak jsem si řekla, Jitko, ty ses uzdravila, a budeš si hrabat na svém písečku a nikomu to neřekneš? Měla bys pana Simpsona alespoň podpořit,” vypráví půvabná dáma plná života.

Celý článek najdete zde: http://www.konoptikum.cz…

Pošli to dál...


3 odpvědí na “Vyléčila si rakovinu konopným výtažkem”

 • Iva:

  dobry den,mala som poz.materské znamienko-malígny melanom.Vedeli by ste mi pomocť,dakujem

  iva

  • petr:

   paní Ivo, nevím, zda je to stále aktuální, ale popíšu vám můj případ – při sportu jsem si natrhl znaménko, krvácelo mi, objednal jsem se na kožní kvůli vyšetření(objednali mne cca za 3 dny), znaménko jsem pokryl FeSlzami a zalepil), když jsem přišel do ordinace a oddělal náplast, tak znaménko tam nebylo, jen růžový hladký flíček, neznatelná jizvička a doktorka neměla co vyšetřovat… kdyžtak napište do mailu
   P.

 • Lukáš:

  Dobrý den můj Otec má rakovinu jícnu v pokročilém stádiu má velké bolesti a nevim jak mu pomoct moc potřebuji radu dokuť není pozdě děkuji Lukáš

Komentovat:

CBD konopné produkty
Je konopí bezpečné?
Odpoví prof. Lumír Hanuš:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Na tuhle i další otázky odpovídal pan Hanuš pro ČRo 1
Translator
  Translate to:

Reklama

Prostor i pro Vaši reklamu!
- Od 80Kč/měsíc*
* Při objednávce na 1 rok
Facebook